Logo of the Estonian Academy of Arts

Registreerumine

Aitäh, et soovid registreeruda Eesti Kunstiakadeemia (EKA) täiendusõppe koolitusele. Seda saad teha, kui oled vähemalt 18aastane, valdad koolituse töökeelt ja selle registreerumisvormi täitmise viimase sammuna teed internetipangas registreerimistasu ülekande.

Kui sa oled siin täitnud registreerumisvormi, tähendab see, et oled sõlminud EKAga koolituslepingu ja nõustunud selle tingimustega. Seepärast loe enne läbi koolituslepingu tingimused: EKA täiendusõppe korralduse ja kvaliteedi tagamise korrast. Vajadusel vaata registreerimis- ja maksekeskkonna kasutamise juhendit.

Oleme teinud sulle koolituslepingu tingimustest lühikokkuvõtte, et sa teaksid,

 •   
  mis kohustused sa endale võtad  Mis kohustused sa endale registreerumisega võtad?
  1. Tasud kohe registreerumistasu, mis on üks osa koolitustasust. Hiljem tasud ülejäänud osa koolitustasust. (Registreerumistasu on kuni 80tunnise koolituse eest 45 eurot ja mahukama koolituse eest 150 eurot.)
  2. Nõustud EKA täiendus­koolituse õppekorralduse ja kvaliteedi tagamise korraga.
  3. Kinnitad, et oled vähemalt 18aastane ja valdad koolitusel kasutatavat keelt.
  4. Esitad meile sellise e-posti aadressi, mille kaudu saad kätte koolitusega seotud info.
  ,
 •   
  mis tingimustel saad osalemisest loobuda või osalemise katkestada  Mis tingimustel saad osalemisest loobuda või osalemise katkestada?
  1. Loobumisest teatad meile koolituse kirjelduses oleval e-posti aadressil.
  2. Loobuda saad üldjuhul kuni 14 kalendripäeva jooksul alates lepingu sõlmimisest. Kui olid selleks ajaks tasunud nii registreerumistasu kui ka ülejäänud osa koolitustasust, tagastame sulle selle ülejäänud osa koolitustasust. Registreerumistasu me ei tagasta.
  3. Kui loobud koolitusest hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul alates lepingu sõlmimisest, maksame sulle ülejäänud osa koolitustasust tagasi osaliselt. Väga hilise teatamise korral me koolitustasu tagasi ei maksa.
  ,
 •   
  millisel juhul võib koolitus sinu jaoks ära jääda või edasi lükkuda  Millisel juhul võib koolitus sinu jaoks ära jääda või edasi lükkuda?
  1. Õpperühma ei registreerunud piisavalt osalisi. Sel juhul maksame sulle kogu koolitustasu tagasi, sh registreerumistasu.
  2. Õpperühmas on liiga palju osalejaid, aga rühma ei suurendatud ja lisarühma ei avatud. Sel juhul ei saa koolitusel osaleda need, kes on registreerunud viimastena.
  .

Juhul, kui kolmas isik (sh Töötukassa) lõpetab koolitustasu finantseerimise koolituslepingu sõlminud isiku eest, ei muuda see koolituslepingu tingimusi ja koolitustasu tuleb maksta koolitusele registreerunud/koolitusel osaleval isikul endal. Samuti kohalduvad koolituse katkestamisest/loobumisest tulenevad õiguslikud tagajärjed koolitusele registreerunud ehk koolituslepingu pooleks olevale isikule endale mitte kolmandale isikule.

 

1. Vali kursus ja sisesta osaleja andmed