Logo of the Estonian Academy of Arts

Korduma kippuvad küsimused

Mis kohustused sa endale registreerumisega võtad?

 1. Sa kohustud koolituse eest tasuma. Eraisikust maksjal tuleb registreerudes tasuda kohe vähemalt ettemaks. Kui koolituse eest tasub juriidiline isik, hakkab registreering kehtima pärast koolitustasu esimese arve tasumist. Ettemaks on kuni 79tunnise koolituse eest 45 eurot ja mahukama koolituse eest 150 eurot.
 2. Sa nõustud Eesti Kunstiakadeemia täiendusõppe korralduse ja kvaliteedi tagamise korraga.
 3. Sa kinnitad, et oled vähemalt 18aastane ja valdad koolituse õppekeelt.
 4. Sa esitad meile sellise e-posti aadressi, mille kaudu saad kätte koolitusega seotud info.


Mis tingimustel saan osalemisest loobuda või osalemise katkestada?
 1. Loobumisest teata meile koolituse kirjelduses (Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia veebilehel) oleval e-posti aadressil.
 2. Loobuda saad üldjuhul kuni 14 kalendripäeva jooksul pärast koolituslepingu sõlmimist (st registreerumist). Sel juhul tagastame sulle sinu makstud koolitustasu, välja arvatud juhul, kui koolituse alguseni on jäänud alla kaheksa kalendripäeva.
 3. Kui loobud koolitusest hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist, maksame sulle ülejäänud osa koolitustasust tagasi osaliselt (vaata palun tabelit).

Loobumine
Lepingu sõlmimisest on möödas kuni 14 kalendripäeva ja koolituse alguseni on vähemalt 8 kalendripäeva Tagastame kogu koolitustasu
Lepingu sõlmimisest on möödas üle 14 kalendripäeva ja koolituse alguseni on vähemalt kaheksa kalendripäeva Makstud koolitustasust jääb hüvitisena EKA- le
* 45 eurot kuni 79tunnise koolituse puhul
* 150 eurot vähemalt 80tunnise koolituse puhul.

Ülejäänud osa koolitustasust tagastame
Koolituse alguseni on kuni seitse kalendripäeva Koolitustasust tagastame 25%
Koolitus on alanud või õppija katkestab osalemise Koolitustasu ei tagastata, v. a. tõendatud tervislikul põhjuselKui mu koolituse eest maksab Eesti Töötukassa, siis millised on minu kohustused?

 1. Kui Eesti Töötukassa (või muu kolmas isik) lõpetab Sinu kui koolituslepingu sõlminud inimese eest koolitustasu maksmise, ei muuda see koolituslepingu tingimusi. See tähendab, et koolitustasu tuleb maksta endiselt ja seda peab Eesti Töötukassa asemel tegema koolitusele registreerunud (koolitusel osalev) inimene ise. Samuti kohalduvad koolituse katkestamisest / koolitusel loobumisest tulenevad õiguslikud tagajärjed koolitusele registreerunud ehk koolituslepingu pooleks olevale isikule endale, mitte kolmandale isikule.


Millisel juhul võib koolitus minu jaoks ära jääda või edasi lükkuda?
 1. Esiteks võib see juhtuda siis, kui koolituse õpperühma ei registreerunud piisavalt osalisi. Sel juhul maksame sulle tagasi kogu koolitustasu, sh ettemaksu.
 2. Teiseks võib see juhtuda siis, kui õpperühma on registreerunud liiga palju osalejaid, aga rühma ei suurendatud ega lisarühma ei avatud. Sel juhul ei saa koolitusele kohta need, kes on registreerunud viimastena.
 3. Kui koolitusele on konkurss, leiad kandideerimise tingimuse koolituse kirjeldusest.